Nazwa zamówienia: przeprowadzenie badań lekarskich z zakresu medycyny pracy oraz innych badań (książeczka sanitarno-epidemiologiczna) potwierdzonych stosownym orzeczeniem lekarskim dla uczniów biorących udział w stażach zawodowych w ramach projektu pn. „Licealista na rynku pracy- zdobywanie kwalifikacji i kompetencji zawodowych przez uczniów szkół licealnych Miasta Opola” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020.

Zapytanie ofertowe nr1/usługi medyczne/2020

Formularz ofertowy

Wzór umowy

Umowa powierzenia przetwarzania danych osobowych

3B Noworoczny Koncert Charytatywny 2020 plakat2Jedynka dla... Betanii. Każdy może pomóc!

Druga edycja Noworocznego Koncertu Charytatywnego „Jedynka dla...Betanii” już w ten czwartek 16 stycznia

a w nim: „Karnawał zwierząt”, popisy artystyczne naszych nauczycieli i uczniów (solo i w orkiestrze).

W trakcie trwania koncertu można będzie wziąć udział w aukcjach przedmiotów przekazanych przez darczyńców.

Potrzebujących, pozostających pod opieką Betanii, można też wspomóc przed i po koncercie kupując smakołyki i wiele innych różności np. srebrną biżuterię, ręcznie robione obrusy, obrazy olejne, łapacze snów.

O KONCERCIE W TVP3 - OGLĄDAJCIE OD 21 MINUTY!

PODGLĄDAMY, CO NA PRÓBACH DO KONCERTU NA NASZYM FB

Wciąż się dzieje w Jedynce! Do grona naszych nauczycieli dołączył utalentowany fotografik, gitarzysta - pan Franco Alvarez. Dziś (12.01.2020) Filharmonia Opolska im. Józefa Elsnera zapraszała na otwarcie wystawy pt."Z Hawany do Opola" -  można na niej zobaczyć wyjątkowe fotografie przedstawiające życie naszego kubańskiego nauczyciela w Polsce. Na wystawie obecnych było wielu gości na czele z ambasadorem Republiki Kuby panem Jorge Marti Martinezem. Wkrótce wystawę tę zobaczymy w LO1 😃82223436 563627810882918 8881543647124783104 n

11 stycznia 2020 wspólnym polonezem rozpoczął się drugi Karnawałowy Bal Charytatywny Jedynki! Zabawa była wspaniała, zebrano spro środków na rzecz Hospicjum Betania w Opolu -  ile dokładnie podamy po czwartkowym koncercie, na który nieustannie zapraszamy.

Dziękujemy organizatorom oraz wszystkim sponsorom, którzy zechcieli wziąć udział w balu, loterii i licytacji.

Szczególne uściski dla pań Darii Bursy i Joanny Radaczyńskiej! Więcej zdjęć na szkolnym FB

Pani Ludmiła Zawadzka przypomina o próbach w sali 02 LO1:

piątek - 10.01 - lekcje 1-2-3 - orkiestra i soliści

poniedziałek - 13.01 - lekcja 5 - grupa teatralna

poniedziałek 13.01 - lekcje 6-7-8 - wszyscy artyści

Kolejne spotkanie w TVP 3 Opole za nami. Tym razem swój warsztat pracy zaprezentował Zbigniew Górniak, opolski dziennikarz przez lata tworzący dla NTO oraz Radia Opole. Obecnie prowadzi mi.in. autorski program „Rozmowa na dzień dobry” w TVP 3 Opole. Jest autorem książek: „Pulpa fikcyjna, albo dwa wesela i pogrzeb kapitana Żbika”, „Siostra i byk”, Serce nr 62” i „Spadek, miłość i kradzione samochody”.Jest też wydawcą Kuriera Opolskiego w TVP3 Opole i stałym komentatorem #Jedziemy w programie Michała Rachonia na antenie TVP Info

Relacja ze spotkania TUTAJ a więcej zdjęć na naszym FB

2019 12 18 TVP3 Z. Górniak 4

Plakat.jpg2Szanowni Państwo,

w bibliotece szkolnej są jeszcze do kupienia bilety na Noworoczny Koncert Charytatywny „Jedynka dla...Betanii”, w cenie 20 złotych. Zapewniamy, że warto, zwłaszcza, że zbieramy na szlachetny cel.

Zapowiada się jeszcze ciekawiej niż w roku ubiegłym. Pani Ludmiła Wocial-Zawadzka przygotowuje bardzo atrakcyjny program muzyczny. Na scenie zaprezentuje się orkiestra smyczkowa, do występu szykują się soliści - instrumentaliści, obejrzycie Państwo występ grupy teatralnej - rozpoznacie w niej dobrze sobie znane osoby! Zagra nasza szkolna orkiestra - Ci z Państwa, którzy byli na ubiegłorocznym koncercie na długo zapamiętali jej brzmienie. Usłyszymy piosenki w wykonaniu naszych wokalistów.

W trakcie koncertu odbędą się licytacje atrakcyjnych przedmiotów a tę część wieczoru poprowadzi pan Krzysztof Jarota - aktor Opolskiego Teatru Lalki i Aktora w Opolu, dwukrotny laureat Nagrody Teatralnej "Złota Maska" (za 2015 i 2018 rok) za szczególne osiągnięcia artystyczne w zakresie sztuki teatralnej. Czeka też na Państwa kramik z niespodziankami, gdzie można będzie kupić jakiś drobiazg.

Jeszcze Macie Państwo wątpliwości czy warto wybrać się 16 stycznia w czwartek do Sali Koncertowej Szkoły Muzycznej???

Serdecznie zapraszamy. Przyjdźcie z rodziną, znajomymi. Będzie prawdziwa uczta muzyczna. Zróbcie sobie i potrzebującym prezent noworoczny (cały dochód z koncertu przeznaczamy na potrzeby Opolskiego Hospicjum Betania).