foto1

Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr I im. Mikołaja Kopernika w Opolu

Uczniowie, Absolwenci, Emeryci i Pracownicy, Przyjaciele LO1

Jubileusz szkoły zbliża się - przygotowujemy w związku z wydarzeniem wystawę i publikację, stąd apel do wszystkich Przyjaciół Jedynki o przesyłanie zdjęć (z opisem: wydarzenie, rok, klasa, kto na zdjęciu - o ile pamiętacie), wspomnień, anegdot z życia szkoły itp. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - już mamy pierwsze zdjęcia, za które bardzo dziękujemy!

W ramach uroczystości jubileuszowych na opolskim rynku pojawi się wystawa okolicznościowa - na niej zdjęcia zebrane tematycznie. Podajemy te tematy - jeśli macie materiały z nimi związane, prosimy o kontakt. Zdjęcia tradycyjne będziemy skanować - więc na pewno nie stracą Państwo cennych pamiątek.

Budynki szkoły, Dyrektorzy i historia szkoły, Nauczyciele w różnych sytuacjach, Uczniowie w różnych sytuacjach, Studniówki, Matura, Sport, Uroczystości szkolne, Media o nas, Historia Gimnazjum nr 6

a poniżej Kraków 25 lat temu (1995) z pozdrowieniami dla 4g :)

1995 Kraków

75-lecie Publicznego Liceum Ogólnokształcącego nr I w Opolu

  25.09.2020

Wkrótce opublikujemy szczegółowy program obchodów 75-lecia naszej szkoły. Na pewno odbędzie się zjazd i bal Absolwentów, uroczysta msza św. w Katedrze Opolskiej. Szczegóły wkrótce.

Przygotowujemy także książkę z okazji jubileuszu szkoły - apelujemy więc do wszystkich Absolwentów i Nauczycieli o przesyłanie wspomnień, zdjęć, kartek z zeszytów, zapisanych słynnych powiedzonek naszych Profesorów - to pozwoli nam na przygotowanie niepowtarzalnej publikacji, pełnej żywej historii.

 Na materiały czekamy pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr I w Opolu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.