78682101 2510984892270006 8745469745928601600 nCHRISTMAS JUMPER DAY

Is an annual fundraising campaign in the UK organised by charity Save the Children. On a specific Friday in December, people are encouraged to make the world better with a sweater and raise funds for Save the Children by wearing a Christmas jumper and making a minimum donation of £1.

LO nr I włącza się w akcję! Dzień świątecznego sweterka już 6 grudnia. Zachęcamy nauczycieli i uczniów, aby tego dnia mieć na sobie sweterek z elementami świątecznymi (można zrobić samemu) oraz zamiast tradycyjnym brytyjskim funtem podzielili się tabliczką czekolady lub puszką karmy dla psów/kotów. Choć jeden produkt od każdego ucznia lub nauczyciela może sprawić ogromną radość. Czekolady przekażemy fundacji dr Clown w Opolu a karmę schronisku dla zwierząt.