20191122 1622391 1Sola Scriptura

Jesteśmy już po pierwszym etapie konkursu biblijnego "Sola Scriptura", który w tym roku poświęcony jest znajomości najkrótszej Ewangelii (wg Marka). Dzieci i młodzież przygotowywały się w oparciu o własną lekturę oraz pytania przygotowane przez pastorową Annę Badurę znaną bardzo dobrze w Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Opolu.

Spośród 10 startujących do etapu diecezjalnego zakwalifikowali się: Paweł i Piotr Gałwowie, Wojciech i Maciej Gołuszkowie, Izabela Stankiewicz, Tomasz Buczek, Łukasz Wach i Julia Pracka.

Pani Badurowej i uczestnikom składam serdeczne podziękowania i gratulacje. Etap diecezjalny odbedzie się 11 stycznia 2020 w Jastrzębiu-Zdroju. Finał ogólnopolski konkursu - w marcu, w Bielsku-Białej

ks. Wojcech Pracki