foto1

Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr I im. Mikołaja Kopernika w Opolu

Plakat.jpg2Szanowni Państwo,

w bibliotece szkolnej są jeszcze do kupienia bilety na Noworoczny Koncert Charytatywny „Jedynka dla...Betanii”, w cenie 20 złotych. Zapewniamy, że warto, zwłaszcza, że zbieramy na szlachetny cel.

Zapowiada się jeszcze ciekawiej niż w roku ubiegłym. Pani Ludmiła Wocial-Zawadzka przygotowuje bardzo atrakcyjny program muzyczny. Na scenie zaprezentuje się orkiestra smyczkowa, do występu szykują się soliści - instrumentaliści, obejrzycie Państwo występ grupy teatralnej - rozpoznacie w niej dobrze sobie znane osoby! Zagra nasza szkolna orkiestra - Ci z Państwa, którzy byli na ubiegłorocznym koncercie na długo zapamiętali jej brzmienie. Usłyszymy piosenki w wykonaniu naszych wokalistów.

W trakcie koncertu odbędą się licytacje atrakcyjnych przedmiotów a tę część wieczoru poprowadzi pan Krzysztof Jarota - aktor Opolskiego Teatru Lalki i Aktora w Opolu, dwukrotny laureat Nagrody Teatralnej "Złota Maska" (za 2015 i 2018 rok) za szczególne osiągnięcia artystyczne w zakresie sztuki teatralnej. Czeka też na Państwa kramik z niespodziankami, gdzie można będzie kupić jakiś drobiazg.

Jeszcze Macie Państwo wątpliwości czy warto wybrać się 16 stycznia w czwartek do Sali Koncertowej Szkoły Muzycznej???

Serdecznie zapraszamy. Przyjdźcie z rodziną, znajomymi. Będzie prawdziwa uczta muzyczna. Zróbcie sobie i potrzebującym prezent noworoczny (cały dochód z koncertu przeznaczamy na potrzeby Opolskiego Hospicjum Betania).

Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr I w Opolu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.