Uczniowie, w imieniu dyrekcji szkoły przekazujemy kilka informacji.

Jak zauważyliście nauczyciele przygotowują się do pracy z Wami w nowych okolicznościach. Prosimy, żebyście odbierali wiadomości z Dziennika, poczty elektronicznej lub swoich grup w różnych komunikatorach. Nauczyciele będą wysyłać (już wysyłają) zadania do samodzielnej pracy. Nie wszyscy planują je w czasie lekcji, ale pamiętajcie, że tak też może się zdarzyć.

Najbliższe dni to nie czas wolny! To czas próby Waszej i naszej odpowiedzialności, zaradności i współpracy.

Udział w zdalnej formie nauczania jest dla Was obowiązkowy. Jeśli z przyczyn technicznych ktoś miałby kłopot z łącznością, należy to zgłosić nauczycielom lub wychowawcy.

Wszyscy musimy się wspierać w tych trudnych chwilach!