Maturzyści! Przekazujemy informacje na temat organizacji matury w sesji 2020.

- uważne przeczytajcie procedury wynikające z sytuacji epidemicznej - WERSJA MEN i CKE, KONIECZNIE TE:  PROCEDURY DOSTOSOWANE DO WARUNKÓW LO1;

- zapoznajcie się z PRAWAMI I OBOWIĄZKAMI MATURZYSTY - materiał OKE

- sprawdźcie na listach poszczególnych egzaminów, czy jesteście uwzględnieni na egzaminach zadeklarowanych - LISTY DOSTĘPNE TUTAJ

- przestrzegajcie wytycznych dotyczących wchodzenia do szkoły i godziny zgłaszania się na egzaminy;

- zdający, którzy ze względów zdrowotnych nie mogą zakrywać ust i nosa maseczką ani przyłbicą - proszeni są o zgłoszenie takiej sytuacji drogą mailową najpóźniej do 29 maja na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- zdający z objawami alergicznymi, które mogłyby być interpretowane, jako objawy chorobowe - prosimy o zgłoszenie tej sytuacji droga mailową najpóźniej do 29 maja na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- osoby, które chcą zadeklarować przystąpienie do matury ustnej muszą złożyć wniosek - w wersji Word dostępny tutaj (załącznik 28) w wersji PDF - tutaj - i przekazać go drogą elektroniczną do 25 maja dyrektorowi szkoły: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- UWAGA - zmiana terminu egzaminu z j.rosyjskiego - na 26.06 - PIĄTEK - terminarz z 20.05 DO POBRANIA TUTAJ

- WKRÓTCE PODAMY TEŻ INFORMACJE DOTYCZĄCE ODBIORU DOKUMENTÓW I ZWROTU KSIĄŻEK DO BIBLIOTEKI SZKOLNEJ.

Trzymajcie się! do zobaczenia na Licealnej!