Dzień Edukacji Narodowej - święto wszystkich związanych z oświatą - nauczycieli, pracowników administracji i obsługi, uczniów... Życzymy Wam wytrwałości w trudnych czasach, radości z każdego sukcesu - tego spektakularnego i tego drobnego, codziennego. Uśmiechajmy się do siebie oczami, kiedy usta mamy zakryte 🥰😀
Jak wygląda nietypowe świętowanie w 2020 roku, pokazują zdjęcia na naszym FB. Spotkanie zostało też sfilmowane - relację już niedługo opublikujemy.
Dziękujemy klasie 2ag i panu Piotrowi Szaforsowi za to, co dla nas przygotowali.

W tym dniu odwiedził nas także Mariusz Chałupnik z Radia Opole - zobaczcie, co to znaczy "Być belfrem w trudnych czasach".

DE 1 DE 2