Spotkania z książką mogą być różne. My zachęcamy was do jednej z nietypowych form. W tym konkursie będziecie mogli wykazać się swoją inicjatywą i pomysłowością.

Zadanie polegać będzie na wkomponowaniu własnego zdjęcia, lub zdjęcia kogoś bliskiego, w okładkę książki. Możecie też wykorzystać zdjęcie swojego pupila lub dowolnej przestrzeni. Przy ocenie prac jury będzie brało pod uwagę inwencję twórczą, oryginalność i zaangażowanie.

Przejrzyjcie własne lub biblioteczne księgozbiory i wybierzcie odpowiednie okładki. Ważne jest wkomponowanie okładki w pasujące do niej otoczenie tak, by powstało złudzenie optyczne jedności z książką. Sporo podpowiedzi znajdziecie na stronach internetowych.
Poniżej przykłady ze strony https://mragowo.edu.pl/sleeveface-z-ksiazka-czyli-ubierz-sie-w-ksiazke/

Prace zapisane w formacie JPEG lub PNG w dużej lub średniej rozdzielczości należy wysyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , podając swoje imię, nazwisko oraz klasę.

Termin nadsyłania prac do 21 lutego 2021 r.

Zgłoszone prace będą eksponowane na wystawie pokonkursowej oraz na stronie internetowej szkoły i FB. Pani Dyrektor obiecała dodatkowe nagrody :)

Zapraszamy i zachęcamy do udziału!