Szanowni Państwo,

jest nam bardzo miło poinformować o naszej nowej i darmowej inicjatywie wspierającej uczniów i nauczycieli w przygotowaniach do nadchodzącej matury z matematyki.

Rozpoczynając od 22 lutego, w każdy poniedziałek o godzinie 20:00, ruszamy
z cotygodniowym cyklem LIVE’ów maturalnych (lekcje prowadzone na żywo) na kanale YouTube, gdzie Sylwia Naumczuk poprowadzi dla uczniów z całej Polski lekcje powtórkowo-przygotowujące do matury z matematyki.

Sylwia jest dyplomowaną nauczycielką z 16-letnim doświadczeniem, wyróżnioną m.in. Medalem Komisji Edukacji Narodowej oraz Nagrodą Ministra Edukacji Narodowej przyznaną w październiku 2020 roku za szczególne osiągnięcia dla oświaty i wychowania.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z tego wsparcia i zaproszenia maturzystów na nasze lekcje. Całość będzie dostępna na kanale Lernado na YouTube pod bezpośrednim linkiem:

Pozdrawiam serdecznie,

Przemek z Lernado