Nie było łatwo, ale się udało, zdobyć certyfikat za udział w Ogólnopolskim Konkursie

STOP uzależnieniom! Uczeń wolny od uzależnień!

zorganizowanym przez Studium Prawa Europejskiego z siedzibą w Warszawie.

A wszystko dzięki zaangażowaniu naszych wspaniałych uczniów, wychowawców i nauczycieli.

Konkurs trwał od października 2020 do lutego 2021, a warunkiem otrzymania certyfikatu było wykonanie 9 zadań konkursowych, których realizację trzeba było udokumentować: sprawozdaniami, zdjęciami, nagraniami/filmikami, plakatami, bądź pracami pisemnymi o tematyce uzależnień - profilaktyce i odesłać do organizatora.

Za wykonanie zadań nasza szkoła uzyskała maksymalną ilość punktów 100/100, z czego jesteśmy szczególnie dumni.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w realizacji tego projektu i oczywiście liczymy na wsparcie i zaangażowanie w kolejnych konkursach.

Pozdrawiamy, pedagodzy i psycholog!!!
certyfikat LO1