Zmiany w deklaracjach maturalnych oraz przyjmowanie deklaracji absolwentów do 7 lutego 2020

Maturzyści - proszę pobrać i wypełnić uważnie deklarację maturalną - do pobrania poniżej.

Koniecznie wybierzcie język obcy na poziomie podstawowym, daty już wpisano, mogą zostać, można je zaktualizować - to są miejsca, w których musicie się podpisać po wydrukowaniu w szkole deklaracji. Nie podpisujecie deklaracji w wersji elektronicznej!

Można wybrać do 6 przedmiotów rozszerzonych. Języki obce w punkcie 2 można zdawać także na poziomie dwujęzycznym. Egzamin ustny z innego języka niż wybrany na podstawie nie jest obowiązkowy, ale można zdawać.

Wypełnioną deklarację proszę zapisać wg wzoru poniżej (klasa, nazwisko, imię).

3a_Nazwisko_Imię

3b_Nazwisko_Imię itd.

DEKLARACJA 2020 - uczeń klasy 3

DEKLARACJA 2020 - dla absolwenta LO, który ukończył szkołę do roku szkolnego 2018/2019 włącznie

PO WYPEŁNIENIU PROSZĘ PRZESŁAĆ NA ADRES: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.lo1.opole.pl  w temacie wiadomości proszę wpisać, z której klasy jesteście .

W razie pytań, proszę zgłosić się do wicedyrektorów (pokój 3).