Kolejna dawka wrażeń z Capgemini ... tym razem uczniów kl. 1fsp, którzy w piątek gościli w siedzibie firmy przy ul. Wrocławskiej. Nasi uczniowie byli pozytywnie zaskoczeni ciepłym przyjęciem. W programie czekała na nich prezentacja o firmie, office tour, spotkanie z team managerami oraz praca u boku pracowników na poszczególnych stanowiskach, co wzbudziło najwięcej emocji. Z sentymentem przeprowadziła również swoją część spotkania pani Monika Gwóźdź, absolwentka naszego liceum, która opowiadała o swojej prawie już dwuletniej „przygodzie” z Capgemini; o możliwościach rozwoju w firmie oraz o tym wszystkim, co zachęca do podjęcia pracy w „Capie”.

Capgemini
Poniżej relacje uczniów oraz zdjęcia z wizyty:
-„Die Firma Capgemini hat uns gefahlen, weil die Atmosphäre super war. Die Arbeiter waren sehr lustig und sympathisch. '' - Paulina und Klaudia
-''Die Leute in der Firma lachen sehr viel und haben viel Spaß.'' - Wiktoria
-''Es gefiel mir, dass wir viel über die Arbeit in Capgemini erfahren könnten.'' - Natalia
-''Das Treffen war meiner Meinung nach interessant und sehr gut organisiert ...'' - Paulina
-''Es gab sehr gutes Essen.''
-''Es war toll. Man beantwortete alle unsere Fragen.'' - Emilia
-''Die Leute waren nett.'' - E. P.
-''Es waren dort sehr freundliche und offene Menschen. Außer der Arbeit haben sie viel Spaß und es herrscht eine tolle Stimmung.'' - Viktoria

WIĘCEJ ZDJĘĆ NA SZKOLNYM FB