foto1

Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr I im. Mikołaja Kopernika w Opolu

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr I w Opolu 

serdecznie zaprasza uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjów do udziału

w VII Konkursie Piosenki Anglojęzycznej All You Need Is Song - edycja filmowa

organizowanym w auli Centrum Nauk Przyrodniczych przy ul. Powstańców Śląskich 19 w Opolu,

w dniu 24 marca 2017 r. o godz. 10:00.

Termin składania zgłoszeń: 17 marca 2017 r.

Uczestnicy konkursu zaprezentują swoje wokalne i językowe umiejętności śpiewając anglojęzyczne piosenki filmowe.

Czytaj więcej...

W tym roku już po raz szósty spotkaliśmy się ze śpiewającymi reprezentantami szkół podstawowych i gimnazjów w Konkursie Piosenki Anglojęzycznej „All you need is song”. Impreza odbyła się 22.03.2016 r. w budynku Centrum Nauk Przyrodniczych przy ul. Powstańców Śl. i pozwoliła nam po raz kolejny przekonać się, że lubimy i umiemy dobrze bawić się, śpiewając znane piosenki w języku angielskim.

konkurs an

20 marca po raz piąty byliśmy świadkami wspaniałego muzycznego widowiska. 

Podczas Konkursu Piosenki Anglojęzycznej „All you need is song” swoje umiejętności wokalne i językowe zaprezentowało aż pięćdziesięcioro uczniów opolskich szkół podstawowych i gimnazjów.

W jury konkursu zasiadali przybyli z młodzieżą nauczyciele języka angielskiego i muzyki.

Poziom umiejętności wokalnych i językowych wśród uczestników konkursu był bardzo wysoki. Występy oceniane były aż w czterech kategoriach: soliści-szkoły podstawowe, soliści-gimnazja oraz zespoły i duety - szkoły podstawowe i gimnazja.

Repertuar zaprezentowany podczas konkursu był bardzo szeroki, począwszy od spokojnych ballad, poprzez piosenki rockandrollowe, po szybkie popowe utwory. Rywalizacja przebiegała w miłej i sympatycznej atmosferze.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom i ich nauczycielom za przyjęcie naszego zaproszenia, za ogromny wkład pracy i wysoki poziom przygotowanych występów.

Dziękujemy również naszym uczniom oraz ich rodzicom za ogromną pomoc i zaangażowanie w organizację konkursu.

W przygotowaniu nagród pomogły nam wydawnictwa Oxford U.P., Egis i Macmillan.

Relacja z konkursu

GALERIA ZDJĘĆ


  

18 marca w auli CNP mieliśmy zaszczyt gościć rozśpiewanych uczniów opolskich szkół podstawowych i gimnazjów.

      Konkurs piosenki angielskiej „All you need is song" odbył się w naszej szkole już po raz czwarty. Jury, składające się z nauczycieli języka angielskiego i muzyki, oceniało młodych wokalistów w dwóch kategoriach - solistów i zespołów wokalnych.
      Za sprawą piosenek legendarnej brytyjskiej grupy The Beatles, które prezentowali uczestnicy konkursu, przenieśliśmy się w rock&rollowe lata 60. XX wieku.

      Występom uczestników naszego konkursu towarzyszyły zabawne przebrania, wymyślne układy choreograficzne, a nawet akrobacje gimnastyczne - wszystko, by podbić serca jurorów.

      Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom i ich nauczycielom za przyjęcie naszego zaproszenia, za ogromny wkład pracy i wysoki poziom przygotowanych występów.

 
Dziękujemy również naszym uczniom oraz ich rodzicom za ogromną pomoc i zaangażowanie w organizację konkursu.

 

      Pod tą nazwą nawiązującą do popularnej piosenki zespołu The Beatles kryje się znany już wielu uczniom opolskich szkół podstawowych i gimnazjalnych konkurs, który poprzez śpiewanie utworów w języku angielskim ma zachęcić do nauki języka a także do doskonalenia umiejętności wokalnych.
      22 marca 2013 roku po raz trzeci w naszym gimnazjum odbył się

Międzyszkolny Konkurs Piosenki Angielskiej pod nazwą „All you need is song".
Konkurs wzbudził wiele emocji i cieszył się dużym zainteresowaniem. Uczestnicy zaprezentowali bardzo różnorodny repertuar.

      Jury wraz z publicznością wysłuchało m.in. piosenek : "You are so beautiful" Joe Cockera, "Rolling in the deep" i "Skyfall" Adele, "Everything at once" Lenki, "Your song" Eltona Johna, "Jar of hearts" Christiny Perri czy "Man I feel like a woman" Shanai Twain.

Czytaj więcej...

Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr I w Opolu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.