Pierwsze działania zaplanowane do realizacji w ramch projektu Prowadzenie działań informacyjno - edukacyjnych "Ochrona BIO w Mieście Opolu" - bioróżnorodność Opolszczyzny wzdłuż pasa Odry  rozpoczęte!

Z częścia z Was realizujemy zajęcia w ramach Innowacji Pedagogicznej, podczas których zdobywacie praktyczną wiedzą na temat roślin, ich cech i właściwości, a także znaczenia bioróżnorodności oraz potrzeby jej ochrony.

Organizujemy warsztaty biologiczno - chemiczne (przeznaczone nie tylko dla ucznniów naszego liceum!), w trakcie których pokazujemy Wam czym jest różnorodność biologiczna i jak ją chronić, jakie gatunki roślin i zwierząt żyją w Waszym najbliższym otoczeniu oraz przeprowadzamy doświadczenia i badania wody, gleby i powietrza.

Tworzymy e-grę "Zagraj w BIO z LO", której pierwszą wersję testować będziemy z Wami już początkiem kwietnia na wyspie Bolko i Pasiece.

Zaczynamy też zajęcia z programowania e-gry w naszym LO i jeśli bawi Cię programowanie, mamy jeszcze wolne miejsca na zajęciach!

Lada moment zaczynamy warsztaty teatralne i przygotowanie flash moba, warsztaty fotograficzne i warsztaty malarskie.

Czekają nas też wspólne wyjazdy do parków krajobrazowych, konkursy, spotkania tematyczne, konferencje i festyn.

Informacje o działaniach realizowanych w ramach projektu znajdziecie na plakacie. Zapisy w pok. 100 naszego Liceum lub pod nr telefonu 77 474 29 44 wew. 888

A3 BIO internet 1

baner

Zapytanie cenowe dla zamówienia publicznego o wartości nieprzekraczającej równowartości 30.000 euro

Przedmiotem zamówienia jest prowadzenie warsztatów malarskich dla młodzieży i dorosłych

Warsztaty odbywać się będą w dwóch dziesięcioosobowych grupach: gr. 1 - młodzież w wieku od 14 - 18 r.ż. oraz grupa 2 - dorośli

Ilość godzin warsztatów w każdej grupie: 30. Łącznie 60 godzin w terminie od kwietnia 2020r. do czerwca 2021r.

Technika: akwarela

Motyw przewodni: gatunki roślin i zwierząt żyjących wzdłuż pasa Odry

Oferta sporządzona na odrmularzu stanowiącym załącznik do zapytania ofertowego powinna być przesłana:

do dnia 10.03.2020r. do godziny 10:00

Zapytanie ofertowe na prowadzenie warsztatów malarskich "Maluj naturalnie"

baner

Przedmiotem zamówienia jest prowadzenie prowadzenia warsztatów fotograficznych dla uczniów Publicznego Liceum Ogólnokształcącego nr I im. Mikołaja Kopernika w Opolu oraz uczniów szkół Miasta Opola w ramach projektu pn.: Prowadzenie działań informacyjno – edukacyjnych pod nazwą „Ochrona BIO w Mieście Opolu” – bioróżnorodność Opolszczyzny wzdłuż pasa Odry, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020, oś priorytetowa 5 Ochrona środowiska, dziedzictwa kulturowego i naturalnego, działanie 5.1 Ochrona różnorodności biologicznej

Warsztaty odbywać się będą w jednej dziesięcioosobowej grupie i przeznaczone są dla młodzieży od 13 do 18 roku życia.

Ilość godzin warsztatów łącznie: 30.

Motyw przewodni: gatunki roślin i zwierząt żyjących wzdłuż pasa Odry.

Warsztaty realizowane w Publicznym Liceum Ogólnokształcącym nr I im. Mikołaja Kopernika w Opolu.

Zajęcia realizowane od maja 2020r. do czerwca 2021r.

Oferta przygotowana na formularzu stanowiącym załącznik do zapytania ofertowego powinna być przesłana:

do dnia 10.03.2020r. do godziny 10:00

Zapytanie ofertowe na prowadzenie warsztatów fotograficznych PLOI

Czytaj więcej...

Zapytanie ofertowe na prowadzenie zajęć z programowania e-gry z uczniami Prublicznego Liceum Ogólnokształcącego nr I w Opolu

Termin składania ofert:

Oferta powinna być przesłana w formie elektronicznej (skan z podpisami Wykonawcy) mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

do dnia 03.02.2020r. do godziny 09:00

Realizacja zajęć programowania w terminie od luty 2020r. do luty 2021r.

Zapytanie ofertowe na prowadzenie zajęć z programowania e-gry

Protokół z postępowania na prowadzenie zajęć programowania e-gry

Przedmiotem zamówienia jest stworzenie, zarządzanie i administrowanie grą edukacyjną „Zagraj w BIO z LO” w ramach projektu pn.: Prowadzenie działań informacyjno – edukacyjnych pod nazwą „Ochrona BIO w Mieście Opolu” – bioróżnorodność Opolszczyzny wzdłuż pasa Odry, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020, oś priorytetowa 5 Ochrona środowiska, dziedzictwa kulturowego i naturalnego, działanie 5.1 Ochrona różnorodności biologicznej.

Zapytanie ofertowe na stworzenie, zarządzanie i administrowanie e-grą "Zagraj w BIO z LO"

Oferta powinna być przesłana:

-w formie pisemnej (osobiście lub przez wysłanie na adres pocztowy: Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr I, im. Mikołaja Kopernika w Opolu, ul. Licealna 3, 45-714 OPOLE) lub

-w formie elektronicznej (skan z podpisami Wykonawcy) mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

do dnia 30.12.2019r. do godziny 10:00

Dodatkowych informacji udzielają:

Natasza Kujath, Alina Foryś tel. 77 474 29 44 wew. 888 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Postępowanie zakończone

Protokół z postępowania na stworzenie, zarządzanie i administrowanie e-grą "Zagraj w BIO z LO"