Drodzy uczniowie opolskich liceów i szkół podstawowych, jeśli nauki przyrodnicze są Waszą pasją, interesujecie się bioróżnorodnością, przyrodą, ochroną środowiska to nasz konkurs wiedzy na temat gatunków roślin i zwierząt chronionych jest właśnie dla Was!

Już 17 marca 2021r. o godzinie 16.00 spotkamy się za pomocą platformy Quizizz z uczniami klas 4 – 8 szkół podstawowych, a godzinę później, czyli o 17.00, do rywalizacji staną uczniowie klas 1 – 3 szkół podstawowych.

W kolejnym dniu, tj. 18.03.2021r. o godzinie 17.00 odbędzie się konkurs dla uczniów szkół średnich. Rywalizacja szkół średnich realizowana będzie także za pomocą platformy Quizizz.

Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu oraz jego załącznikami, w których znajdziecie szczegóły dot. udziału, a także zakres materiału, który obejmować będą pytania konkursowe.

Czekamy na Wasze zgłoszenia, które kierujcie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 08.03.2021r.

Konkurs organizowany w ramach projektu Prowadzenie działań informacyjno - edukacyjnych pod nazwą „Ochrona BIO w Mieście Opolu” – bioróżnorodność Opolszczyzny wzdłuż pasa Odry, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020, oś priorytetowa 5 Ochrona środowiska, dziedzictwa kulturowego i naturalnego, działanie 5.1 Ochrona różnorodności biologicznej.