DYREKTOR PUBLICZNEGO LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO NR I IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W OPOLU

ogłasza nabór na stanowisko Innowatora.

PLO II

PLO III

PLO V

PLO VI

PLO VIII

PLO IX

Dyrektor Publicznego Liceum Ogólnokształcącego nr I im. Mikołaja Kopernika w Opolu realizator projektu „Licealista na rynku pracy – zdobywanie kwalifikacji i kompetencji zawodowych przez uczniów szkół licealnych Miasta Opola” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego ogłasza nabór na stanowisko Innowatora.

Ogłoszenie Innowator

Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na zapewnieniu uczestnictwa/ udziału i ukończeniu specjalistycznych kursów zawodowych dla 7 nauczycieli Centrum Kształcenia Zawodowego w Zespole Placówek Oświatowych w Opolu w ramach projektu nr RPOP.09.02.02-16-0001/17 pn. „Licealista na rynku pracy – zdobywanie kwalifikacji i kompetencji zawodowych przez uczniów szkół licealnych miasta Opola”

Formularz oferty kursu nauczycieli

Wzór umowy