Nazwa zamówienia: przeprowadzenie badań lekarskich z zakresu medycyny pracy oraz innych badań (książeczka sanitarno-epidemiologiczna) potwierdzonych stosownym orzeczeniem lekarskim dla uczniów biorących udział w stażach zawodowych w ramach projektu pn. „Licealista na rynku pracy- zdobywanie kwalifikacji i kompetencji zawodowych przez uczniów szkół licealnych Miasta Opola” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020.

Zapytanie ofertowe usługi medyczne

Formularz ofertowy

Wzór umowy

Umowa powierzenia przetwarzania danych osobowych

DYREKTOR PUBLICZNEGO LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO NR I IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W OPOLU

ogłasza nabór na stanowisko Innowatora.

PLO II

PLO III

PLO V

PLO VI

PLO VIII

PLO IX

Dyrektor Publicznego Liceum Ogólnokształcącego nr I im. Mikołaja Kopernika w Opolu realizator projektu „Licealista na rynku pracy – zdobywanie kwalifikacji i kompetencji zawodowych przez uczniów szkół licealnych Miasta Opola” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego ogłasza nabór na stanowisko Innowatora.

Ogłoszenie Innowator