Licealista gora

Opole, 17 czerwca 2019 r.

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty

złożonej na zapytanie ofertowe nr 4/2019

dotyczące usługi przeprowadzenia badań lekarskich dla uczniów szkół licealnych, którzy będą brać udział w stażach zawodowych

Informuję, że w postępowaniu dotyczącym usługi polegającej na przeprowadzeniu badań lekarskich dla uczniów szkół licealnych, którzy będą brać udział w stażach zawodowych u pracodawców w ramach  projektu Licealista na rynku pracy - zdobywanie kwalifikacji i kompetencji zawodowych przez uczniów szkół licealnych Miasta Opola współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020 zostały złożone następujące oferty:

1. MegaMed Sp. z o.o.

45-920 Opole, ul. Elektrowniana 24

2. Odnowa Sp. z o.o.

45-011 Opole, ul Koraszewskiego 8-16

3. Prywatną Praktykę lekarską, Jadwiga Bernaś- Błaszczyk

45-054 Opole, ul. Grunwaldzka 6

Najkorzystniejszą ofertą ze względu na cenę i godziny przyjęć stażystów zaoferowała:

Odnowa Sp. z o.o.