osoba odpowiedzialna: Mariusz Szuster

W roku szkolnym 2019/2020 zajęcia z języka chińskiego były prowadzone w 2 grupach:

1. grupa początkująca (1 godzina tygodniowo we wtorki na 8 lekcji),

2. grupa kontynuacyjna (1 godzina tygodniowo w piątki na 8 lekcji).

Zajęcia cieszyły się dużym powodzeniem (pomimo czasowych nieobecności poszczególnych uczniów); były prowadzone w sposób żywy i interesujący.

Niestety zajęcia z języka chińskiego są odwołane od dnia 26 lutego 2020 na podstawie informacji przekazanej przez p. M. Pawłowską z Instytutu Konfucjusza.

Przyczyną odwołania zajęć były braki kadrowe.

Zajęcia mają zostać wznowione od początku nowego roku szkolnego.

IMG 20191129 141925

IMG 20191129 141943

IMG 20191129 142009

IMG 20191129 142417

Grupa kursu języka chińskiego uczniów naszego liceum - kontynuacja
będzie miała  zajęcia w piątki o godz. 14.20 - 15.05 (1 godzina lekcyjna).
Dokładny termin zajęć zostanie podany wkrótce.
Uwaga! zajęcia z języka chińskiego od podstaw - 1 godzina w tygodniu - zupełnie za darmo.
Prowadzą rodowici Chińczycy.
Miejsce PLO 1 w Opolu, ul. Licealna 3.
Termin - ranne godziny - do ustalenia.

Zgłoszenia przyjmuje pan Mariusz Szuster

W poniedziałek 10.06.2019 odbyły się ostatnie w tym roku szkolnym zajęcia z języka chińskiego we współpracy z Instytutem Konfucjusz w Opolu.

Musieliśmy pożegnać naszą wspaniałą lektorkę Wanchao Cheng ❤️, ponieważ wraca do Pekinu.

Było suszi, prezenty i puszczanie latawców 🙂 谢谢老师 Dziękujemy pani Monice Staś za zorganizowanie zajęć!

Chiny 6

We współpracy z Instytutem Konfucjusza w Opolu w LO1 organizowane są zajęcia z języka chińskiego.

Lekcje prowadzone są przez native speakera z Chin w języku angielskim.

Osoby zainteresowane udziałem w zajęciach w roku szkolnym 2019/20 powinny się zgłosić do p. Mariusza Szustera (sala 10)

Serdeczne zapraszamy wszystkich chętnych do zgłębiania tajników kultury dalekiego wschodu i zawiłości języka chińskiego.