Zastępstwa

Okres: 23.09.2020 (śr.) - 23.09.2020 (śr.)

Dzień: 23.09.2020 (śr.)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
3Bursy Daria2fg|ni1Język niemiecki106Fiedorowicz-Rąbalska Monika
5Bursy Daria3e|ni1Język niemiecki204Kruk Justyna
5Bursy Daria3f|ni1Język niemiecki204Kruk Justyna
6Bursy Daria3e|ni1Język niemiecki204Kruk Justyna
6Bursy Daria3f|ni1Język niemiecki204Kruk Justyna
7Bursy Daria1a|ni1Język niemiecki110Fiedorowicz-Rąbalska Monika
7Bursy Daria1b|ni1Język niemiecki110Fiedorowicz-Rąbalska Monikap.I.Kościółko - dyżur po 7 lekcji - 1 piętro
7Bursy Daria1c|ni1Język niemiecki110Fiedorowicz-Rąbalska Monika
7Bursy Daria1d|ni1Język niemiecki110Fiedorowicz-Rąbalska Monika
7Bursy Daria1e|ni1Język niemiecki110Fiedorowicz-Rąbalska Monika
8Bursy Daria1a|ni1Język niemiecki110Fiedorowicz-Rąbalska Monika
8Bursy Daria1b|ni1Język niemiecki110Fiedorowicz-Rąbalska Monika
8Bursy Daria1c|ni1Język niemiecki110Fiedorowicz-Rąbalska Monika
8Bursy Daria1d|ni1Język niemiecki110Fiedorowicz-Rąbalska Monika
8Bursy Daria1e|ni1Język niemiecki110Fiedorowicz-Rąbalska Monika
9Dysiewicz-Rerich Marzena2bg|F_pFakultet język polski11Uczniowie zwolnieni do domu
9Dysiewicz-Rerich Marzena2cg|F_pFakultet język polski11Uczniowie zwolnieni do domu
9Dysiewicz-Rerich Marzena2eg|F_pFakultet język polski11Uczniowie zwolnieni do domu
9Dysiewicz-Rerich Marzena2fg|F_pFakultet język polski107Uczniowie zwolnieni do domu
1Fabiańczyk Aleksandra1b|2/2Wychowanie fizyczneGimnDUczniowie przychodzą później
2Fabiańczyk Aleksandra1b|2/2Wychowanie fizyczneGimnDUczniowie przychodzą później
3Fabiańczyk Aleksandra1b|2/2Wychowanie fizyczneGimnMUczniowie przychodzą później
6Fabiańczyk Aleksandra2bg|1/2Wychowanie fizycznepingUczniowie zwolnieni do domup.S.Zduniak-Olszok - dyzur po l.5 - parter
7Fabiańczyk Aleksandra2bg|1/2Wychowanie fizyczneGimnDUczniowie zwolnieni do domu
8Fabiańczyk Aleksandra2bg|1/2Wychowanie fizyczneGimnDUczniowie zwolnieni do domu
1Jagielski Marek2dg|1/2Wychowanie fizyczneSiłowUczniowie przychodzą później
2Jagielski Marek2dg|1/2Wychowanie fizyczneGimnMUczniowie przychodzą później
3Jagielski Marek2dg|1/2Wychowanie fizycznepingUczniowie przychodzą późniejp.M.Kubat - dyżur po 3 lekcji - dziedziniec
4Jagielski Marek2eg|2/2Wychowanie fizyczneGimnDPawelec Agnieszka
5Jagielski Marek2eg|2/2Wychowanie fizyczneGimnDPawelec Agnieszka
3Kulig Edmund2cspHistoria212Szafors Piotr
5Kulig Edmund1cEdukacja dla bezpieczeństwa11Piegowska Małgorzata
6Kulig Edmund2bsp|hipHistoria211Antoniewicz Aleksandra
1Kuszkiewicz Małgorzata2dg|2/2Wychowanie fizycznepingUczniowie przychodzą później
2Kuszkiewicz Małgorzata2dg|2/2Wychowanie fizyczneSiłowUczniowie przychodzą później
3Kuszkiewicz Małgorzata2dg|2/2Wychowanie fizyczneGimnDUczniowie przychodzą późniejp. A.Tokarek - dyżur po l.3 - parking
4Kuszkiewicz Małgorzata2eg|1/2Wychowanie fizyczneGimnDPawelec Agnieszka
5Kuszkiewicz Małgorzata2eg|1/2Wychowanie fizyczneGimnDPawelec Agnieszka
1Liro-Jończy Agnieszka1b|1/2Wychowanie fizyczneGimnDUczniowie przychodzą później
2Liro-Jończy Agnieszka1b|1/2Wychowanie fizyczneGimnDUczniowie przychodzą później
3Liro-Jończy Agnieszka1b|1/2Wychowanie fizyczneGimnDUczniowie przychodzą później
4Liro-Jończy Agnieszka3c|INDWychowanie fizyczneBiblUczniowie zwolnieni do domu
5Liro-Jończy Agnieszka2cg|2/2ChemiapingKata Beata
6Liro-Jończy Agnieszka2cg|2/2Wychowanie fizyczneGimnMKata Beata
8Mueller Jacek1fKoło fotograficzneBiblUczniowie zwolnieni do domu
3Radaczyńska Joanna2esp|a3Język angielski7Sadłoń Maria
3Radaczyńska Joanna2fsp|a3Język angielski7Sadłoń Maria
4Radaczyńska Joanna2esp|a3Język angielski7Sadłoń Maria
4Radaczyńska Joanna2fsp|a3Język angielski7Sadłoń Maria
7Radaczyńska Joanna3e|a3Język angielski7Witkowska IwonaCzekający na przyrodę (w 109)
7Radaczyńska Joanna3f|a3Język angielski7Witkowska IwonaCzekający na przyrodę (w 109)
4Ross Bartosz2fg|1/2Wychowanie fizyczneSiłowTomalak Agnieszkap.M.Rerich - dyżur po 3 lekcji - parter
5Ross Bartosz2fg|1/2Wychowanie fizyczneSiłowKościółko Izabela
6Ross Bartosz2fg|1/2Wychowanie fizyczneSiłowDerek Urszula
7Ross Bartosz2cg|1/2Wychowanie fizyczneSiłowPiegowska Małgorzata
8Ross Bartosz2cg|1/2Wychowanie fizyczneSiłowPiegowska Małgorzata
4Sporin Agnieszka2fg|2/2Wychowanie fizyczneGimnMTomalak Agnieszka
5Sporin Agnieszka2fg|2/2Wychowanie fizyczneGimnMKościółko Izabela
6Sporin Agnieszka2fg|2/2Wychowanie fizyczneGimnDDerek Urszulap.U.Derek - dyżur po 6 lekcji - dziedziniec
7Sporin Agnieszka2csp|1/2Wychowanie fizyczneGimnDUczniowie zwolnieni do domu
8Sporin Agnieszka2csp|1/2Wychowanie fizyczneGimnDUczniowie zwolnieni do domu
1Tutak Grzegorz2eg|a3Język angielski109Zomerska Anna
1Tutak Grzegorz2fg|a3Język angielski109Zomerska Anna
2Tutak Grzegorz2eg|a3Język angielski109Zomerska Anna
2Tutak Grzegorz2fg|a3Język angielski109Zomerska Anna
3Tutak Grzegorz2asp|a2Język angielski109Witkowska Iwona
3Tutak Grzegorz2bsp|a2Język angielski109Witkowska Iwona
4Tutak Grzegorz2asp|a2Język angielski109Witkowska Iwona
4Tutak Grzegorz2bsp|a2Język angielski109Witkowska Iwona
3Wujec-Kaczmarek Alicja2esp|a4Język angielski16Konopacka Elżbieta
3Wujec-Kaczmarek Alicja2fsp|a4Język angielski16Konopacka Elżbieta
4Wujec-Kaczmarek Alicja2esp|a4Język angielski16Konopacka Elżbieta
4Wujec-Kaczmarek Alicja2fsp|a4Język angielski16Konopacka Elżbieta