foto1

Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr I im. Mikołaja Kopernika w Opolu

FacebookLO1 

Dziennik elektroniczny

Epuap

bip logo pomn1 grad-1 


Logo przebojowe Opole 

HerbOpola

 

     Klasa IIIa gimnazjum wraz z P. Agnieszką Tomalak wzięli udział w akcji "Szlachetna paczka". "Wylosowaliśmy rodzinę, zapoznaliśmy się z jej potrzebami i szlachetnapaczkaartpozbieraliśmy potrzebne produkty" - tak podsumowała pracę jedna z uczennic. - "Potem przyszedł czas na pakowanie i dostarczenie przesyłki do magazynu SZLACHETNEJ PACZKI". Drobny gest, a tyle szczęścia przyniósł ludziom potrzebującym.

     Uczniowie ze wzruszeniem przeczytali podziękowania, jakie otrzymali od Pani Marii Januszewskiej - Aleksandrowicz, wolontariuszki opiekującej się wybraną przez naszych uczniów Rodziną. Oto fragment listu:

Pani Agnieszko wraz z młodzieżą. Serdecznie dziękuję™ za współpracę, za przygotowany prezent. Rodzina, której pomogliście, naprawdę była wdzięczna Wam za każdą z rzeczy, którą otrzymali. Pani Kasia płakała, rozpakowując paczki, nie mogąc wydobyć słowa. Myślę, że te łzy mówiły najwięcej. Wspaniale, że dzięki Pani, młodzi ludzie uczą się ofiarności, że potrafią się dzielić dobrem z innymi. Projekt Szlachetnej Paczki to właśnie robi, obdarowuje zarówno rodziny, jak i darczyńców, bo mam nadzieję, że satysfakcja jest ogromna. Pozdrawiam serdecznie i przesyłam najserdeczniejsze życzenia. Dziękuję. Maria Januszewska - Aleksandrowicz

Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr I w Opolu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.