Jest nam niezmiernie miło zaprosić opolskie szkoły podstawowe i gimnazja do udziału w kolejnej, piątej edycji konkursu piosenki anglojęzycznejpiosang „All you need is song”. Konkurs odbędzie się 20 marca 2015 r. o godz. 10:00 w auli Centrum Nauk Przyrodniczych w Opolu.

Dotychczas nasz konkurs spotykał się z  dużym entuzjazmem uczestniczącej w nim młodzieży i nauczycieli. Udział w tym przedsięwzięciu daje uczestnikom możliwość doskonalenia umiejętności językowych oraz jest szansą na wykazanie się umiejętnościami wokalnymi.

Konkurs adresowany jest do uczniów opolskich szkół podstawowych z klas 4-6 oraz uczniów szkół gimnazjalnych, a jego celem jest promowanie nauki języka angielskiego poprzez wykonanie piosenek w języku angielskim.   Serdecznie zapraszamy do udziału w naszym konkursie.

W załączeniu regulamin i formularz zgłoszeniowy

zgoda na wykorzystanie wizerunku ucznia