II KONKURS WIEDZY NA TEMAT GATUNKÓW ROŚLIN I ZWIERZĄT CHRONIONYCH

Po sukcesie I edycji  konkursu wiedzy w ramach Projektu BIO w PLO I ruszamy z II konkursem wiedzy nt. gatunków roslin i zwierząt chronionych.

W tym roku konkurs również zostanie przeprowadzony zdalnie za pomoca platformy Quizizz w nastepujących terminach:

14 marca 2022r. o godz. 17.00 - dla uczniów klas 4-8 szkół podstawowych

14 marca 2022r. o godz. 18.00 - dla uczniów szkół średnich

Na zgłoszenia czekamy do 08.03.2022r. - przesłane na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., korzystając z karty zgłoszeniowej. Szczegóły dotyczące udziału w konkursie poznacie czytając jego Regulamin. Na laureatów czekają nagrody!

Uczniowie szkoł śrrednich, niezbędne materiały znajdziecie tutaj!

Uczniowie klas 4-8, niezbędne materiały znajdziecie tutaj!

Konkurs organizowany jest w ramach projektu Prowadzenie działań informacyjno - edukacyjnych pod nazwą „Ochrona BIO w Mieście Opolu” – bioróżnorodność Opolszczyzny wzdłuż pasa Odry, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020, oś priorytetowa 5 Ochrona środowiska, dziedzictwa kulturowego i naturalnego, działanie 5.1 Ochrona różnorodności biologicznej.