foto1

Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr I im. Mikołaja Kopernika w Opolu

Już od dziś przyjmujemy zgłoszenia do konkursu kulinarnego na najciekawszy i zdrowy wypiek. Wasze zdrowe wypieki oceniane będą w trzech kategoriach, tj.: klasy 1 - 3 szkół podstawowych, klasy 4 - 8 szkół podstawowych oraz szkoły średnie. Liczymy na oryginalny, zdrowy, a przede wszystkim smaczny wypiek. 

Na zgłoszenia czekamy do 07.06.2021r. - podpisane zgłoszenie należy przesłać drogą e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., korzystając z formularza zgłoszeniowego.Szczegóły dotyczące udziału w konkursie poznacie czytając jego Regulamin. Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody!

Prezentacja oraz ogłoszenie wyników odbędzie się w dniu 11.06.2021 r. w PLO nr I. 

Konkurs organizowany jest w ramach projektu Prowadzenie działań informacyjno - edukacyjnych pod nazwą „Ochrona BIO w Mieście Opolu” – bioróżnorodność Opolszczyzny wzdłuż pasa Odry, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020, oś priorytetowa 5 Ochrona środowiska, dziedzictwa kulturowego i naturalnego, działanie 5.1 Ochrona różnorodności biologicznej.

 

baner

Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr I w Opolu