Drodzy uczniowie!

Ogłaszamy nabór chętnych do udziału w konkursie języka angielskiego Mogalo Understand.
Understand jest wyjątkowym konkursem opartym o umiejętności rozumienia języka angielskiego. Podczas zawodów odbywających się w szkole, uczeń ma do odsłuchania i rozwiązania 24 zadania o różnym poziomie trudności. Udziela w nich odpowiedzi w formie wybrania 1 z 5 proponowanych odpowiedzi. Konkurs odbywa się z podziałem na kategorie wiekowe w każdym roczniku.
Chęć udziału w konkursie zgłaszajcie swoim nauczycielom języka angielskiego lub zgłoście się bezpośrednio do szkolnego koordynatora konkursu p. Elżbiety Konopackiej.

Termin zgłoszeń udziału mija 08.10.2021 r. o godzinie 10:00, a sam konkurs odbędzie się 13.10
Tu znajdziecie szczegóły konkursu: https://www.mogalo.pl/konkurs_understand

Czekamy na Wasze zgłoszenia😊