W dniu 28 października odbył się nasz III szkolny „Bayernfest”, bez „złotego” trunku oczywiście, za to z wieloma atrakcjami.

W czasie imprezy uczniowie klas pierwszych poznali historię i zwyczaje monachijskiego święta zaprezentowane przez swoje koleżanki i kolegów z kl. 1f oraz wzięli udział w interaktywnym quizie na jego temat. Pozostali uczniowie natomiast, w czasie długiej przerwy, mieli możliwość podziwiania tradycyjnych bawarskich strojów oraz zatańczonej przez uczennice klasy 3fsp „Polki Dziadek”.

Na zakończenie został rozstrzygnięty konkurs na najładniejszy strój i quiz dla pierwszoklasistów oraz wydane nagrody za zakupione losy.

Zebraliśmy 341,27 zł i 1cent – BRAWO WY!!!

Całą kwotę przekażemy w formie darowizny na rzecz hospicjum „Betania” w Opolu.

Wszystkim zaangażowanym w organizację imprezy, jak również biorącym udział w loterii i konkursach, bardzo dziękujemy!!!

2021 10 28 Bayernfest 3