manekin judo

Do wygrania bardzo atrakcyjna nagroda!!!!!!!

Szanowni Uczniowie i Nauczyciele!

W naszym liceum w klasach mundurowych odbywają się zajęcia sztuk walki. Ostatnio przyjęto do szkoły nowego ucznia 😊, aby dobrze czuł się w środowisku szkolnym musimy nadać mu imię.

Celem konkursu jest wyłonienie najlepszego pomysłu na imię dla Naszego sportowca, który z chęcią weźmie udział w każdych zajęciach ruchowych i nie tylko ...

Krążą plotki, że nasz nowy licealista uwielbia młodzież, z którą podzieli się swoimi umiejętnościami oraz wiedzą.

Propozycje imienia prosimy zapisać na kartce z podaniem swoich danych: imienia i nazwiska oraz klasy, następnie wrzucić do urny konkursowej, umieszczonej przy bibliotece szkolnej.

Głosujemy do 17 grudnia. Ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się na początku stycznia 2022 r.