foto1

Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr I im. Mikołaja Kopernika w Opolu

2022 06 06 1 Woj.Konk.Przedmiotowe6 czerwca w Brzeskim Centrum Kultury odbyła się uroczysta gala podsumowująca Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe oraz inne konkursy organizowane przez Opolskiego Kuratora Oświaty. Nagrodzono najwybitniejszych uczniów, którzy osiągali najlepsze wyniki. Wśród nich nie mogło zabraknąć naszego laureata – Kacpra Brożka, który w finale LIV Małej Olimpiady Matematycznej uzyskał maksymalną liczbę punktów oraz naszej drużyny w składzie: Celina Zarzycka, Patryk Podgórski, Mateusz Klimas, Kacper Brożek, która w tejże Olimpiadzie zajęła pierwsze miejsce! Opolski Kurator Oświaty – pan Michał Siek oraz Wojewoda Opolski – pan Sławomir Kłosowski wręczyli naszym uczniom pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe i pogratulowali sukcesu. Na ręce pana Pawła Słabego, nauczyciela przygotowującego uczniów do Olimpiady, został złożony dyplom pamiątkowy dla naszej szkoły!

A po uroczystości nastąpiły słodkości – czyli delektowanie się osiągnięciami przy czymś słodkim.
Gratulujemy wszystkim wyróżnionym!

2022 06 06 3 Woj.Konk.Przedmiotowe2022 06 06 4 Woj.Konk.Przedmiotowe

Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr I w Opolu