zdjęcie 4  zdjęcie 2
 zdjęcie 3

10 czerwca 2022 o godzinie 11.00, pod Pomnikiem Bojownikom o Polskość Śląska Opolskiego, klasy wojskowe Publicznego Liceum Ogólnokształcącego nr I w Opolu złożyły ślubowanie.

Uroczystość otworzyła pani dyrektor Bernarda Zarzycka, która powitała uczniów, ich rodziców oraz zaproszonych gości.

Ta podniosła uroczystość wpisała się już na stałe w kalendarzu imprez naszego liceum.

Punktem kulminacyjnym oprócz uroczystości ślubowania na sztandar szkoły było wyróżnienie najlepszych uczniów oraz wręczenie im dyplomów i drobnych upominków.

Relacja filmowa p.J.Muellera

Więcej zdjęć na naszym FB               Relacja w Radiu Opole               Relacja w NTO