foto1

Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr I im. Mikołaja Kopernika w Opolu

FacebookLO1 

Dziennik elektroniczny

Epuap

bip logo pomn1 grad-1 


Logo przebojowe Opole 

HerbOpola

 

2023 09 13 CONSTELLATION na scenie Amfiteatru Tysiąclecia w Opolu 3

13 września 2023 r. na zaproszenie Marszałka Województwa Opolskiego na deskach Amfiteatru Tysiąclecia w Opolu wystąpił nasz szkolny zespół CONSTELLATION i jego goście pod dyrygenturą Pana Damiana Kaźmierczaka. Grupa swoim koncertem uświetniła Wojewódzkie Święto Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego 2023.

Na scenie zaprezentowało się piętnastu wokalistów i czterech instrumentalistów (pianista - Kamil Gonsior, gitarzysta basowy - Marcin Kubiak, wibrafonistka - Wiktoria  Gajda i perkusistka - Dagmara  Grochalska). Zespół stworzył niezapomniany spektakl, który spotkał się z fantastycznym odbiorem opolskiej publiczności. Otworzył całą imprezę energetycznym kawałkiem "Supermoce", a  po  krótkiej  przerwie  zaprezentował  cztery  kolejne  utwory: solową wersję "Don't Stop Me Now" w połączeniu z "Bohemian Rhapsody" w wykonaniu naszego pianisty, "The Climb", "Nauczmy się żyć obok siebie" oraz "Wierzę w lepszy świat".

Zespół wystąpił obok takich gwiazd wieczoru, jak Michał Szczygieł oraz zespół Łzy. Dla wielu naszych wykonawców koncert na scenie, na której regularnie odbywa się Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu, był spełnieniem marzeń i pięknym podsumowaniem dotychczasowej działalności grupy, której marka jest już rozpoznawalna w całym województwie.

Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów muzycznych w nowym roku szkolnym!

Filmowa relacja z wydarzenia:

https://www.facebook.com/watch/?v=1457950411438558

Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr I w Opolu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.