Dla uczniów klas trzecich gimnazjum kończy się powoli czas pobytu w naszej szkole – w Publicznym Gimnazjum nr 6. Zanim jednak przyjdzie moment definitywnego rozstania z koleżankami i kolegami z ławy szkolnej, z nauczycielami… usiłujemy za wszelką cenę „zatrzymać czas” poprzez ostatnie wspólne wyjazdy na wycieczki czy wspólne zabawy. Jedną z takich niepowtarzalnych, jedynych w swoim rodzaju, uroczystości trzecioklasistów jest KOMERS. Tradycyjnie rozpoczęty dostojnym polonezem dostarczył wszystkim sporej dawki radości, świetnej zabawy oraz bardzo wielu wzruszeń. Czas podziękowań jeszcze przed nami, ale już dzisiaj możemy powiedzieć, że będziemy w swoich sercach przechowywać wspomnienia wszystkich chwil spędzonych w murach gimnazjalnych.

komers 2015