foto1

Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr I im. Mikołaja Kopernika w Opolu

"Znów wędrujemy..." - te słowa znanej "Piosenki" Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, tak pięknie wyśpiewane przez Grzegorza Turnaua, stały się mottem uroczystościzakonczenieroku pożegnania tegorocznych absolwentów gimnazjum.

W auli Centrum Nauk Przyrodniczych gościliśmy tegorocznych trzecioklasistów wraz z ich Rodzicami. Wydaje się, że tak niewiele czasu minęło od chwili, kiedy w tym samym miejscu pasowani byli na gimnazjalistów, kiedy niepewni siebie poznawali nowe miejsce, nowych kolegów i nauczycieli. Teraz po trzech latach przyszedł czas na podsumowania i ... pożegnanie...

Dyplomy, listy gratulacyjne, wyróżnienia, nagrody dla tych wszystkich, którzy swoją pracą, osiągnięciami i postawą wyróżniali się na tle innych ... Sporo wzruszeń i łez... Sporo wspomnień... Dużo ciepłych słów, podziękowań i życzeń... - to wszystko towarzyszyło obecnym podczas uroczystej akademii.

Cóż... Jak napisał Edward Stachura - "wędrówką życie jest człowieka". Życzymy wszystkim absolwentom mądrych i trafnych decyzji, mądrych i życzliwych ludzi podczas wędrowania przez życie.

A póki co... życzymy wspaniałych wakacji!

 

Galeria zdjęć

Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr I w Opolu