Młody Lider w Rozwoju

Od września grupa uczniów z naszej szkoły bierze udział w projekcie "Młody Lider w Rozwoju", realizowanym przez Stowarzyszenie Laboratorium Zmiany z Opola.

Do grudnia młodzi liderzy będą uczestniczyli w warsztatach rozwoju osobistego i wycieczkach, a na zakończenie przygotują własny projekt. Udział we wszystkich zajęciach jest bezpłatny dzięki dofinansowaniu z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.

Zapraszamy do obserwowania naszych projektowych poczynań na stronie www.lider.laboratoriumzmiany.org oraz profilu Facebook Stowarzyszenia Laboratorium Zmiany.

Młodzi Liderzy, jeśli jeszcze nie dołączyliście do grupy projektu na FB, uczyńcie to jak najszybciej, tam poznacie uczestników projektu z innych szkół oraz będziecie otrzymywać bieżące informacje.

Czekamy na Was!