Na lekcji 1 i 2 zapraszamy po dwie trzyosobowe drużyny z klasy 1aG i 1bG do rozwiązywania zagadek matematycznych w sali P2 (pod okiem pani A. Wyskidy). Pozostali uczniowie z klasy 1aG i 1bG oglądają film w sali nr 8 pod opieką pana M. Szustera (lekcja 1) i pani B. Iwanków (lekcja 2).

Na lekcji 3 i 4 zapraszamy po dwie trzyosobowe drużyny z klasy 2b, 2c, 2d, 2e do rozwiązywania zagadek matematycznych rozwieszonych na terenie szkoły i w sali SK. Pozostali uczniowie z wyżej wymienionych klas oglądają film w sali nr 8 pod opieką pani H. Bakalarz (lekcja 3) i pań A. Mel,M. Miki (lekcja 4).

Na lekcji 4 zapraszamy uczniów z klasy 1a i 1c na wykład pani Marii Romanowskiej do sali 112.

Ponadto zapraszamy wszystkich do:

• kącika z zagadkami logicznymi przygotowanymi prze klasę 2a, gdzie czeka odrobina słodkości, kramiku na pierwszym piętrze przygotowanym przez klasę 1a.