foto1

Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr I im. Mikołaja Kopernika w Opolu

FacebookLO1 

Dziennik elektroniczny

Epuap

bip logo pomn1 grad-1 


Logo przebojowe Opole 

HerbOpola

 

Epuap

 

Elektroniczna skrzynka podawcza pozwala na doręczanie do instytucji pism podpisanych bezpiecznym podpisem elektronicznym lub darmowym profilem zaufanym ePUAP  w sposób zapewniający otrzymanie urzędowego poświadczenia przedłożenia (UPP). UPP jest dowodem doręczenia pisma, a widniejąca na nim data stanowi datę doręczenia.

Adres skrytki Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr I na elektronicznej Platformie Usług Administracji Publicznej (ePUAP) to /ZSOIOPOLE/SkrytkaESP. Skrzynka  zawiera jeden formularz elektroniczny o nazwie „Pismo ogólne do podmiotu publicznego”, za pomocą którego można zwrócić się z każdą sprawą należącą do zakresu działań Zespołu. 

JAK WYSŁAĆ PISMO ELEKTRONICZNE DO ZESPOŁU SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR I

W celu dostarczenia do Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr I  dokumentu elektronicznego należy zarejestrować się na elektronicznej platformie usług administracji publicznej (ePUAP) pod adresem http://epuap.gov.pl/wps/portal/strefa-klienta.

Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się na ePUAP użytkownicy mogą przesłać korespondencję na skrzynkę Zespołu korzystając ze wzoru  "Pismo ogólne do podmiotu publicznego" (ścieżka dostępu: Strona główna > Katalog spraw >  Najnowsze usługi centralne > "Pismo ogólne do podmiotu publicznego"): 

Epuap instrukcja

Źródło: https://epuap.gov.pl


W celu zaadresowania pisma do Zespołu należy wpisać w wyszukiwarkę nazwę „Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr I w Opolu”:

epuap adresowanie

Źródło: https://epuap.gov.pl

Dokument należy podpisać bezpiecznym podpisem elektronicznym lub profilem zaufanym ePUAP.

Akceptowane formaty plików dołączanych do formularza określa Rozporządzenie  Prezesa Rady Ministrów z dnia 14 września 2011r. w sprawie sporządzania pism w formie dokumentów elektronicznych, doręczania dokumentów elektronicznych oraz udostępnienia formularzy, wzorów i kopii dokumentów elektronicznych (Dz. U. 2011 nr 206 poz. 1216) - .doc, .docx, .gif, .jpg (.jpeg), .ods, .odt, .pdf, .png, .rtf, .svg, .tif(.tiff), .txt, .xls, .xlsx, .xml

Maksymalny rozmiar dokumentu elektronicznego to 3 megabajty.
Pliki zawierające szkodliwe oprogramowanie będą automatycznie usuwane.

Odnośniki do przydatnych informacji:

Więcej na temat ePUAP 

Najczęściej zadawane pytania (ePUAP, Profil Zaufany)

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.