foto1

Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr I im. Mikołaja Kopernika w Opolu

FacebookLO1 

Dziennik elektroniczny

Epuap

bip logo pomn1 grad-1 


Logo przebojowe Opole 

HerbOpola

 

21 lutego 2019 r. uczniowie klas lingwistyczno–biznesowych spotkali się z przedstawicielem austriackiej firmy transportowej KLW Walter.
LKW Walter to wiodąca na europejskim rynku ładunków całopojazdowych firma transportowa. Założona w 1924 r, od 1986 r. posiada odznaczenie Austriackiego Godła Państwowego za szczególne osiągnięcia na rzecz rozwoju gospodarki. Zatrudnia prawie 2000 pracowników.
Przedstawiciel firmy przybliżył uczniom naszej szkoły, jak wygląda praca w firmie, zaprezentował, jak w prosty sposób można połączyć transport drogowy z morskim oraz kolejowym.
W ramach współpracy uczniowie klas o profilu lingwistyczno-biznesowym naszego liceum będą mieli możliwość wyjechać na wycieczkę do firmy, która mieści się w Wiedniu, brać udział w stażach czy starać się o pracę w tej firmie.
LKW WALTER Standort Wien Abendstimmung 1LKW WALTER Zertifikate
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.