14 i 15 grudnia 2015r młodzież klas: Id, Ie, IIe i IIIe liceum spotkała się ze studentkami V roku Prawa Uniwersytetu Opolskiego. Celem spotkania było przedstawienie młodzieży oferty edukacyjnej Wydziału Prawa i Administracji UO, jak również promocja projektu „Akademia Młodych Prawników”. Projekt ten będzie realizowany przez Wydział Prawa i Administracji i Urząd Miasta, a przeznaczony jest dla uczniów, którzy chcą rozwijać swoje zainteresowania związane z tematyką prawa oraz zwiększyć swoją świadomość prawną.

Uczniów, którym nie udało się być na spotkaniu, a byliby zainteresowani udziałem w projekcie, zapraszam po informacje do szkolnego doradcy zawodowego i na tablicę ogłoszeń obok gabinetu nr 5.

Szkolny doradca zawodowy

Urszula Derek