Nasz uczeń zwycięzcą konkursu fotograficznego „FLESZ NA ZAWÓD”.

Konkurs „Flesz na zawód” został zorganizowany w ramach przedsięwzięcia „Festiwal Kariery – postaw na zawód”, realizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego i Wojewódzki Urząd Pracy w Opolu.

Celem Konkursu było ukazanie świata pracy- ludzi, zawodów, sytuacji i miejsc związanych z wykonywaniem pracy, widzianych oczami młodego pokolenia.

Z naszej szkoły w konkursie wzięło udział 4 osoby. Zwycięzcą konkursu został uczeń klasy 2B LO naszej szkoły - Paweł Hertmanowski – gratulujemy!!!!!!

Natomiast uczennica klasy 2C LO - Nikola Warzecha otrzymała II wyróżnienie – również gratulujemy!!!

Wszystkie zdjęcia zgłoszone przez uczniów naszej szkoły do konkursu prezentujemy poniżej jak również na tablicy szkolnego doradcy zawodowego (na korytarzu na I piętrze).