Fundacja Edukacyjna Perspektywy i Politechnika Opolska zapraszają uczniów klas maturalnych i ich nauczycieli do udziału w Opolskim Salonie Maturzystów w dniu 30 września 2016.

Perspektywy2016

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna we Wrocławiu przygotowała dla gości prezentacje na temat egzaminu maturalnego w roku 2017 z przedmiotów obowiązkowych i najczęściej wybieranych przedmiotów dodatkowych. Jak co roku obowiązują zapisy na spotkania z OKE.

Osoby, które wypełnią Ankietę Maturzysty 2017 będą mogły na Salonie Maturzystów odebrać bezpłatny Informator dla maturzystów- przewodnik dla tych, którzy zdają maturę i planują studia.

Więcej informacji u szkolnego doradcy zawodowego w gabinecie 101.

Urszula Derek