OTK

Konkurs adresowany do uczniów gimnazjum i liceum

W związku ze zbliżającym się Ogólnopolskim Tygodniem Kariery (16-20 października 2017 r) pod hasłem „Ja na rynku pracy: moje talenty i moje kompetencje”, zapraszamy uczniów gimnazjum i liceum do wzięcia udziału w szkolnym konkursie. Pokaż jak Twoje talenty i umiejętności można wykorzystać w przyszłej karierze zawodowej.

Jak wziąć udział w konkursie?

Stwórz kreatywny list motywacyjny (na wybrane przez Ciebie stanowisko pracy), przedstawiający Twoje pasje, zainteresowania i umiejętności, na których mógłbyś budować karierę zawodową.

Proponowane formy pracy:

- prezentacja multimedialna,

- krótki filmik,

- kolaż fotografii

- inne kreatywne formy.

Pracę należy składać w terminie do dnia 17 października 2017 r. u p. Urszuli Derek lub p. Marty Trojanowskiej- Wójcik (w gabinecie doradcy zawodowego- pokój nr 101).

Na najlepsze prace czekają nagrody.

Zapraszam

Urszula Derek