Maturzyści - kilka informacji o składaniu deklaracji:

Absolwenci z lat ubiegłych mogą do 7.02.2023 składać deklarację w wersji elektronicznej korzystając z tych samych danych do logowania, jak podczas odbierania wyników maturalnych w systemie ZIU - APLIKACJA TUTAJ

INSTRUKCJA SKŁADANIA E-DEKLARACJI MATURALNEJ

Tegoroczni uczniowie klas czwartych - w najbliższym tygodniu odbędą się dla Was szkolenia z procedur maturalnych, na których otrzymacie dane do logowania, aby wypełnić elektronicznie deklarację maturalną.

Deklarację wstępną należy złożyć do 30.09.2022, podobnie jak dokumentację uprawniającą do dostosowania warunków i form egzaminu maturalnego do potrzeb absolwentów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnym.

Dane z wypełnionych e-deklaracji będą automatycznie przesłane do formularza deklaracji w SIOEO i będą wymagały weryfikacji oraz przyjęcia przez dyrektora szkoły w SIOEO.