foto1

Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr I im. Mikołaja Kopernika w Opolu

FacebookLO1 

Dziennik elektroniczny

Epuap

bip logo pomn1 grad-1 


Logo przebojowe Opole 

HerbOpola

 

Jesteśmy dumni z osiągnięć naszych uczniów w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym „Alchemik”, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej „Pokolenie” w Grodzisku Mazowieckim. Konkurs przeprowadzany jest przy współpracy merytorycznej z warszawskimi uczelniami wyższymi tj. Uniwersytetem Warszawskim oraz Szkołą Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Ideą konkursu jest szerzenie wśród młodzieży wiedzy z zakresu chemii, propagowanie nauk ścisłych oraz aktywizacja miłośników nauk ścisłych poprzez prezentowanie i docenianie ich dokonań.

Uczniowie naszej szkoły wykazali się dużą wiedzą i uzyskali bardzo dobre wyniki.

Złote dyplomy za bardzo dobry wynik w konkursie otrzymali :
Kategoria Junior - Kacper Brożek z klasy 1a
Kategoria Żak - Maciej Nabrzuchowski z klasy 2csp

DYPLOMY TUTAJ!

Srebrne dyplomy i wyróżnienie otrzymały uczennice klasy 2csp
Lilia Pytel oraz Martyna Stęclik

Serdecznie gratulujemy wyróżnionym uczniom oraz pani Elżbiecie Nabrzuchowskiej!!!

Alchemik konkurs

 

Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr I w Opolu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.