Troje uczestników koła matematycznego, uczniów klas trzecich naszego liceum, zameldowało się w półfinale Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH.
Sztuka ta udała się:

Celinie Zarzyckiej, Aleksandrze Palijczuk oraz Patrykowi Podgórskiemu.

By przebrnąć pierwszy etap, uczniowie musieli uzyskać co najmniej 70% wszystkich możliwych punktów do zdobycia, dlatego należą im się duże słowa uznania.
Ogólnopolska „Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH”, pod patronatem Ministra Edukacji i Nauki, sprzyja lepszemu przygotowaniu młodzieży do wyzwań współczesnego świata, czyli wzrostu roli wiedzy i informacji przy coraz szybszym postępie naukowo-technicznym oraz pomaga w odkrywaniu talentów.
W naszym Liceum talentów nie brakuje, dlatego trzymamy kciuki, by cała trójka dostała się do ogólnopolskiego finału tejże Olimpiady.

Powodzenia 😊!!! Paweł Słaby

olimpiada diamentowy indeks2