foto1

Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr I im. Mikołaja Kopernika w Opolu

285805828 490195316199166 3113658292376471477 n 

Zdominowaliśmy IV Konkurs języka angielskiego dla szkół średnich z elementami słownictwa specjalistycznego z zakresu budownictwa i architektury, zorganizowany przez Centrum Językowe Politechniki Opolskiej


Konkurs był dwuetapowy - do finału zakwalifikowały się dwie drużyny z naszego liceum.


Od uczestników wymagano przygotowania prezentacji multimedialnej o najbardziej imponujących budowlach czasów starożytnych i współczesnych oraz wzięcia udziału w części quizowej sprawdzającej ogólną wiedzę o świecie i kulturze krajów anglojęzycznych.


Nasze drużyny w składzie:


1. Antek Kossakowski 1a, Hania Lis 2a i Mateusz Żaba 3a
(uczniowie pań: S.Zduniak-Olszok, A.Herman i M.Miki)


2. Kacper Dziamara, Jola Kurdziel i Alex Włodarczyk z 1b (uczniowie p.E.Futkowskiej)


zajęły odpowiednio 1. i 2. miejsce!

Gratulacje dla Was i Waszych Nauczycieli!😃🥇🥈

zdjęcia na naszym FB - zapraszamy!

Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr I w Opolu