foto1

Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr I im. Mikołaja Kopernika w Opolu

FacebookLO1 

Dziennik elektroniczny

Epuap

bip logo pomn1 grad-1 


Logo przebojowe Opole 

HerbOpola

 

2023 05 14 Odyseja Umysłu 2Młodzież Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr I w Opolu od kilku lat bierze udział w międzynarodowym konkursie Odyseja Umysłu
i mamy tu spore osiągnięcia.

Ogromnym sukcesem było zajęcie w tym roku drugiego miejsca w ogólnopolskim finale konkursu. Ten wynik daje im możliwość reprezentowania Opola i Polski w Finałach Światowych w USA.

By 7-osobowa grupa uczniów Publicznego Liceum Ogólnokształcącego nr 1 w Opolu wraz z dwójką opiekunów mogła dotrzeć na finały konkursu do USA pod koniec maja potrzebne jest duże wsparcie finansowe ludzi dobrych serc, bo podróż przez Atlantyk wymaga dużych nakładów finansowych.

Wpłacać można dowolną kwotę na konto fundacji: 66 1870 1045 2078 1070 5794 0001 z dopiskiem: "Darowizna: ILO na Odysei Umysłu".

Wpłaconą sumę można odliczyć potem w rocznym rozliczeniu PIT!

Przed naszymi licealistami konkurs interdyscyplinarny łączący wiedzę i umiejętności z różnych przedmiotów, które trzeba zastosować
w nowatorskich rozwiązaniach. Uczniowie realizują wybrane zadanie (spośród pięciu) i rywalizują w odpowiednich grupach wiekowych. Nasz team przygotował ośmiominutową prezentację, w której zaprezentował swoje rozwiązania techniczne. Poruszył także temat zdrowego odżywiania się. W czasie przygotowań młodzież uczy się współpracy, rozwiązywania konfliktów i wspólnego szukania rozwiązań.

Umożliwmy im realizację tych zadań!

Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr I w Opolu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.