foto1

Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr I im. Mikołaja Kopernika w Opolu

FacebookLO1 

Dziennik elektroniczny

Epuap

bip logo pomn1 grad-1 


Logo przebojowe Opole 

HerbOpola

 

Lena Janków (1a) i duet: Izabela Dalecka (1b) i Adrian Dul (1e) – w kategorii tanecznej – oraz Kamil Gonsior (2f) – w kategorii muzycznej – znaleźli się w gronie laureatów 9. Festiwalu Artystycznego „Opolskie Młode Talenty” 2023, którzy wystąpią na uroczystej gali finałowej 26 maja w Opolskim Teatrze Lalki i Aktora, podczas której nasza szkoła otrzyma statuetkę i tytuł „Szkoły Promującej Młode Talenty”.

Festiwal adresowany jest do uczniów szkół podstawowych i średnich miasta Opola, a głównym jego celem jest promocja artystycznych działań młodych opolan oraz odkrycie uczniowskich talentów w trzech dziedzinach sztuki: teatrze, muzyce i tańcu. Jurorzy Festiwalu ocenili blisko 80 występów, które odbyły się w Młodzieżowym Domu Kultury w Opolu. 2023 05 14 Tancerze

Opiekunem artystycznym naszych uczniów jest pan Damian Kaźmierczak.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

2023 05 14 Kamil Gonsior

Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr I w Opolu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.