foto1

Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr I im. Mikołaja Kopernika w Opolu

Przedmiotem zamówienia jest stworzenie, zarządzanie i administrowanie grą edukacyjną „Zagraj w BIO z LO” w ramach projektu pn.: Prowadzenie działań informacyjno – edukacyjnych pod nazwą „Ochrona BIO w Mieście Opolu” – bioróżnorodność Opolszczyzny wzdłuż pasa Odry, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020, oś priorytetowa 5 Ochrona środowiska, dziedzictwa kulturowego i naturalnego, działanie 5.1 Ochrona różnorodności biologicznej.

Zapytanie ofertowe na stworzenie, zarządzanie i administrowanie e-grą "Zagraj w BIO z LO"

Oferta powinna być przesłana:

-w formie pisemnej (osobiście lub przez wysłanie na adres pocztowy: Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr I, im. Mikołaja Kopernika w Opolu, ul. Licealna 3, 45-714 OPOLE) lub

-w formie elektronicznej (skan z podpisami Wykonawcy) mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

do dnia 30.12.2019r. do godziny 10:00

Dodatkowych informacji udzielają:

Natasza Kujath, Alina Foryś tel. 77 474 29 44 wew. 888 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

Postępowanie zakończone

Protokół z postępowania na stworzenie, zarządzanie i administrowanie e-grą "Zagraj w BIO z LO"

baner

Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr I w Opolu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.