foto1

Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr I im. Mikołaja Kopernika w Opolu

Jednym z działań zaplanowanych do realizacji w projekcie Prowadzenie działań informacyjno - edukacyjnych pod nazwą "Ochrona BIO w Mieście Opolu" - bioróżnorodność Opolszczyzny wzdłuż pasa Odry są warsztaty malarskie "Maluj naturalnie". Warsztaty prowadzone będą w trzech grupach, tj. dla rodzin z dziećmi, młodzieży oraz dorosłych. W każdej z grup będzie dwudziestu uczestników, którzy przepracują łącznie dwadzieścia godzin pod okiem specjalisty.

Zajęcia odbywać się będą w terminach:

lipiec - sierpień 2020r. - rodziny z dziećmi

wrzesień - październik 2020r. - młodzież

listopad - grudzień 2020r. - dorośli

Zajęcia realizowane będą tak na zewnątrz, jak i w pomieszczeniach i przygotowane zostaną z zachowaniem wszelkich obostrzeń i zasad bezpieczeństwa dla uczestników związanych z Covid 19. Każdy z uczestników otrzyma materiały do pracy. Zajęcia będą bezpłatne, jednak ze względu na ograniczoną ilość miejsc obowiązują na nie zapisy, których dokonać można pod numerem telefonu 77 474 29 44 wew. 888 oraz adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czekamy na Was, wystarczy jeden telefon lub e-mail!

Zachęcamy do udziału w pozostałych działaniach zaplanowanych do realizacji w ramach projektu - szczegółowe informacje znajdziecie na plakacie poniżej.

A3 BIO zajęcia 2a 002

Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr I w Opolu