Zastępstwa

Okres: 12.06.2024 (śr.) - 12.06.2024 (śr.)

Dzień: 12.06.2024 (śr.)
LekcjaNauczyciel/wakatOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
5, 11:25-12:10Ausztol Andrzej3e|fizpJęzyk angielski113Barreda Rojas Victor Andreas
6, 12:30-13:15Ausztol Andrzej3b|fizpFizyka113Drynda Anna
7, 13:30-14:15Ausztol Andrzej2ePodstawy przedsiębiorczości113Fiedorowicz-Rąbalska Monika
8, 14:20-15:05Ausztol Andrzej1hFizyka113Uczniowie zwolnieni
9, 15:10-15:55Ausztol Andrzej2a|fizpFizyka113Uczniowie zwolnieni
9, 15:10-15:55Barreda Rojas Victor Andreas2f|hi1Język hiszpański109Uczniowie zwolnieni
7, 13:30-14:15Chrustowski Kamil2c|psypodstawy psychologii207Okienko dla uczniów
1, 08:00-08:45Galla Dariusz3a|fizFizyka113Uczniowie zaczynają później
1, 08:00-08:45Galla Dariusz3b|fizFizyka113Uczniowie zaczynają później
1, 08:00-08:45Galla Dariusz3d|fizFizyka113Uczniowie zaczynają później
1, 08:00-08:45Galla Dariusz3e|fizFizyka113Uczniowie zaczynają później
2, 08:50-09:35Galla Dariusz3a|fizFizyka113Uczniowie zaczynają później
2, 08:50-09:35Galla Dariusz3b|fizFizyka113Uczniowie zaczynają później
2, 08:50-09:35Galla Dariusz3d|fizFizyka113Uczniowie zaczynają później
2, 08:50-09:35Galla Dariusz3e|fizFizyka113Uczniowie zaczynają później
4, 10:35-11:20Galla Dariusz2a|fizHistoria113Olszewska Bożena
1, 08:00-08:45Jendraszczyk Jacek1aHistoria112Uczniowie zaczynają później
3, 09:45-10:30Jendraszczyk Jacek2fJęzyk polski108Maćków Izabela
4, 10:35-11:20Jendraszczyk Jacek1gJęzyk angielski108Pietrzyk Monika
5, 11:25-12:10Jendraszczyk Jacek3aJęzyk angielski108Zduniak-Olszok Sylwia
6, 12:30-13:15Jendraszczyk Jacek1aWychowanie fizyczne108Liro-Jończy Agnieszka
7, 13:30-14:15Jendraszczyk Jacek1aJęzyk polski108Jasińska-Porada Katarzyna
8, 14:20-15:05Jendraszczyk Jacek2aHistoria i teraźniejszość108Uczniowie zwolnieni
2, 08:50-09:35Kuszkiewicz Małgorzata2g|1/2Wychowanie fizyczneGimn2Jagielski Marek
3, 09:45-10:30Kuszkiewicz Małgorzata2g|1/2Wychowanie fizyczneGimn2Jagielski Marek
4, 10:35-11:20Kuszkiewicz Małgorzata1d|2/2Wychowanie fizyczneGimn1Okienko dla uczniów
6, 12:30-13:15Kuszkiewicz Małgorzata3a|2/2Wychowanie fizycznejudoOkienko dla uczniów
7, 13:30-14:15Kuszkiewicz Małgorzata2f|1/2Wychowanie fizyczneSiłowOkienko dla uczniów
8, 14:20-15:05Kuszkiewicz Małgorzata2f|1/2Wychowanie fizyczneGimn2Okienko dla uczniów
3, 09:45-10:30Lesz Barbara3dZajęcia z wychowawcą107Mika Małgorzata
4, 10:35-11:20Lesz Barbara2e|matRMatematyka107Derek Urszula
4, 10:35-11:20Lesz Barbara2c|matRMatematyka107Derek Urszula
5, 11:25-12:10Lesz Barbara2cZajęcia z wychowawcą107Kruk Justyna
6, 12:30-13:15Lesz Barbara2cZajęcia z wychowawcą107Kruk Justyna
1, 08:00-08:45Ross Bartosz2e|1/2Wychowanie fizyczneGimn2Uczniowie zaczynają później
2, 08:50-09:35Ross Bartosz2e|1/2Wychowanie fizycznestsUczniowie zaczynają później
3, 09:45-10:30Ross Bartosz1c|1/2Wychowanie fizyczneSiłowLiro-Jończy Agnieszka
4, 10:35-11:20Ross Bartosz1f|1/2Wychowanie fizyczneSiłowJagielski Marek
5, 11:25-12:10Ross Bartosz1c|1/2Wychowanie fizyczneGimn1Liro-Jończy Agnieszka
6, 12:30-13:15Ross Bartosz3a|1/2Wychowanie fizycznestsBarreda Rojas Victor Andreas
7, 13:30-14:15Ross Bartosz2f|2/2Wychowanie fizycznestsUczniowie zwolnieniNie dotyczy grupy j.hiszpański- hi1
8, 14:20-15:05Ross Bartosz2f|2/2Wychowanie fizyczneGimn2Uczniowie zwolnieniNie dotyczy grupy j.hiszpański- hi1
2, 08:50-09:35Szuster Mariusz1g|a4Język angielski109Witkowska Iwona
2, 08:50-09:35Szuster Mariusz1a|a4Język angielski10Uczniowie zaczynają później
3, 09:45-10:30Szuster Mariusz1g|a4Język angielski109Witkowska Iwona
3, 09:45-10:30Szuster Mariusz1a|a4Język angielski10Uczniowie zaczynają później
5, 11:25-12:10Szuster Mariusz2e|a4Język angielski10Szymańska Aleksandra
5, 11:25-12:10Szuster Mariusz2a|a4Język angielski10Szymańska Aleksandra
6, 12:30-13:15Szuster Mariusz2e|a4Język angielski10Szymańska Aleksandra
6, 12:30-13:15Szuster Mariusz2a|a4Język angielski10Szymańska Aleksandra
7, 13:30-14:15Szuster Mariusz3f|a2Język angielski10Okienko dla uczniów
7, 13:30-14:15Szuster Mariusz3d|a2Język angielski212Szymańska Aleksandra
2, 08:50-09:35Tomalak Agnieszka3cFizyka208Uczniowie zaczynają późniejNie dotyczy grupy j.hiszpański- hi1
3, 09:45-10:30Tomalak Agnieszka1bBiologia208Kościółko Izabela
5, 11:25-12:10Tomalak Agnieszka1e|2/2Edukacja dla bezpieczeństwa01Góral Piotr
6, 12:30-13:15Tomalak Agnieszka1e|2/2Edukacja dla bezpieczeństwa01Góral Piotr
8, 14:20-15:05Tomalak Agnieszka1dMatematyka208Uczniowie zwolnieni
5, 11:25-12:10Wajer - Kochanek Joanna3f|hi1Język hiszpański16Okienko dla uczniów
6, 12:30-13:15Wajer - Kochanek Joanna3f|hi1Język hiszpański16Okienko dla uczniów
8, 14:20-15:05Wajer - Kochanek Joanna1c|hi1Język hiszpański16Uczniowie zwolnieni
9, 15:10-15:55Wajer - Kochanek Joanna2f|hi2Język hiszpański16Uczniowie zwolnieni
4, 10:35-11:20Wajs Piotr3fPodstawy przedsiębiorczości13Okienko dla uczniów
5, 11:25-12:10Wajs Piotr1bJęzyk polski11Maćków Izabela
8, 14:20-15:05Wajs Piotr1fEdukacja dla bezpieczeństwa13Uczniowie zwolnieni
4, 10:35-11:20Wołyniec Dorota2f|polJęzyk hiszpański10Barreda Rojas Victor Andreasza 9 lekcję

Zastępstwa dzienniki zajęć innych

Okres: 12.06.2024 (śr.) - 12.06.2024 (śr.)

Dzień: 12.06.2024 (śr.)
GodzinaNauczycielDziennik zajęć innychOpis zajęćSalaZastępcaUwagi
15:10-15:55Jendraszczyk JacekKoło prawne - J.JendraszczykKoło WOS108Uczniowie zwolnieni
07:40-08:45Szuster MariuszITN B.Frydel 1gJęzyk angielskiUczniowie zaczynają później
10:35-11:20Tomalak AgnieszkaIPET - HK i MB (2d) - matematyka - A.TomalakmatematykaZłączenie grup
15:05-15:50Tomalak AgnieszkaIPET - HK i MB (2d) - matematyka - A.Tomalakmatematyka_ipet_MBUczniowie zwolnieni
12:30-13:15Wajs PiotrITN B.Frydel 1gEDB206Złączenie grup